Volfram Bilgi Teknolojileri yalnızca eğitim alanında değil, yatırım danışmanlığı, sistem entegrasyonu, bakım ve yönetimi konularında da uzmanlaşmış bir teknoloji firmasıdır. Her türlü BT sisteminin kurulum, entegrasyon, bakım, yönetim vb. süreçlerini uçtan uca ele alan
Volfram, tüm BT ihtiyaçlarınızı tek elden çözebilmenizi sağlar.

Donanım ve yazılım tarafındaki tüm ihtiyaçlarınızı topyekûn karşılamayı hedefleyen Volfram, Türkiye’nin en güçlü tedarik zincirleriyle yakın işbirliği içerisindedir. İhtiyaç duyulan ürünü en kısa sürede, en iyi fiyatlarla sağlayabilirken, ürünün çözüme dönüştürülme noktasında tecrübesini ortaya koyar.

Kurulum: Dünyanın en iyi üreticilerinden tedarik ettiği ürünlerin kurulum işlemlerini, müşterinin merkez ve bağlı konumdaki tüm işletmelerinde gerçekleştirebilen Volfram, teknik kadrosuyla kurulum projelerini 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyon: Entegrasyon süreçleri, yazılımların verimi ve işe katkısı açısından en kritik süreçlerdir. Sağlıklı bir entegrasyon süreci, bilgi akışının en iyi şekilde sağlanmasına ve sistemlerin birbiri ile en uyumlu şekilde çalışabilmesine olanak tanır.

Sistem yönetimi: Volfram Bilgi Teknolojileri, sistemlerin yalnızca kurulum ve entegrasyon süreçlerini değil, tüm yaşam döngüsünü ele alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Sistemlerinizin BT biriminize yük olmasını engellemek için Volfram’la işbirliği yapabilirsiniz.

7/24 destek: İş sürekliliği her zaman birinci sırada… Sistemlerinizin her zaman ayakta kaldığından ve tam performansla çalıştığından emin olmak için Volfram’ın teknik desteğine güvenebilirsiniz.